Reklamnet

        Impressum

Haberler

 

    Tv Bant Reklamları

    Tv Spot Reklamlar

    Dizi Sponsorlukları

    Bant Reklam Tasarımı

    Spot Reklam Çekimi

    Reklam Danışmanlığı

    Hazır Reklam Paketleri

    Teknik Bilgiler

    İletişim Bilgileri

 
 

 Merak Ettikleriniz

 

Soru & Cevap

Televizyon reklamı pahalı bir yatırımmıdır?
Sanılanın aksine televizyon reklamları diğer reklam mecralarıyla kıyaslandığında çok uygun fiyatlardadır. Avrupa kanallarında yayın maliyetleri 1 Euro'dan başlamaktadır. Özellikle reklam hesaplama kriterleri göz önünde alındığında, birim maliyeti olarak hedef kitlenize en ucuz ve etkili şekilde ulaşabileceğiniz mecra televizyon reklamlarıdır.

Neden Tv Reklamı vermeliyim?
Hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en doğru ve hızlı şekilde iletmeniz için televizyon reklamları alternatifsiz bir modeldir. Bunun yanı sıra markanızın prestiji ve gücü için büyük katkılarda bulunmaktadır. Ayrıca diğer reklam modelleriyle kıyaslandığında ulaşılan kişi bazında ki birim maliyeti en ucuz olan reklam modelidir.

Hazırlık Süreci Ne Kadardır?
Reklam hazırlık süreci bant reklam için 1-2 iş günü, spot reklam için 3-5 iş günüdür.

En az ne kadar reklam verebilirim?
Reklam vermeniz için bir alt limit sınırlaması yoktur. Tek bir kanala istediğiniz adette reklam verebileceğiniz gibi, bütçenize göre birden fazla televizyon kanalına da dilediğiniz adette verebilirsiniz.

Reklamı sizmi hazırlıyorsunuz?
Reklamınız sizin tarafınızdan standartlara uygun olmak koşuluyla hazır olarak bize teslim edilebileceği gibi, bizim tarafımızdan da profesyonelce hazırlanabilmektedir.

Reklamların süresi ne kadardır?
Bant reklamlar için yayın süresi standart olarak 8 saniyedir. Spot reklamlarda ise süre sınırı yoktur ve ortalama olarak 10-25 saniye arasında hazırlanmaktadır.

Reklam türkiyede veya bütün avrupada yayinlaniyormu?
Reklamınız tüm avrupa ülkelerinde yayınlanmaktadır. Ayrıca Türkiye'de çanakla avrupa yayınlarını alan her izleyici reklamlarınızı izleyebilir.

Reklam hazırlık süreci nasıl işliyor?
Reklam yayınlatmaya karar vermenizin ardından reklamınızın hazırlık süreci başlar. Hazırlığı biten reklam onayınıza sunulur ve onayınızın ardından seçmiş olduğunuz dizi ve programlarla Medya Planlamanız hazırlanır ve ödemenizin ardından rezervasyonunuz tamamlanır ve ortalama 1-2 iş günü içerisinde yayınlarınız başlar.

Reklam paketlerinizin yayın süresi nedir?
Sunduğumuz reklam paketlerinde dizi yada program isimleri yazmaktadır. Ayrıca her dizide kaç adet reklam hakkınız olduğuda listelerde belirtilmiştir. Orada ki adetler kadar yayın hakkınız bulunmaktadır. Paketlerimizi ortalama 1-2 haftalık bir zaman diliminde kullanabilirsiniz.

Hangi kanallara reklam verebiliriz?
Euro D, Euro Star, Atv Avrupa, Show Türk, Kanal 7, Tgrt Eu, Ntv Avrupa ve Kral Tv Avrupa kanallarına, ajansımız üzerinden reklam verebilirsiniz.

Hangi kanallara yada dizilere reklam vermeliyim?
Bu sorunun cevabı tamamen bütçenizle alakalıdır. Bütçenizin yüksek yada düşük olması reklam planlamasının en belirleyici kısmıdır. Sınırlı bir bütçe ile başlayacaksanız size sunacağımız danışmanlığa güvenin ve sunduğunuz hizmetin hedef kitlesine en uygun dizi yada programları size önereceğimizden emin olun.

Unutmayın önemli olan bütün kanallarda reklamınızın yayınlanması değildir. En önemli kriter doğru dizi ve program seçimleriyle reklamınızın hedef kitlesine ulaşmasını sağlamaktır.

 

Kurtlar Vadisi Reklam • Yaprak Dökümü • Aşkı memnu • Papatyam • Yemekteyiz • Muhteşem Yüzyıl • Ezel • Öyle bir geçer zaman ki

Etiketler: Tv Reklam, Euro D reklam, Euro star reklam, Atv Avrupa reklam, Show Türk reklam, reklam fiyat listesi,

tv reklam fiyat listesi, tv reklam ücreti, samanyolu reklam, show tv reklam, bant reklam hazırlama, Star reklam, show reklam,

spot reklam hazırlama, tv reklam angebot, tv reklam kampanya, avrupa televizyon reklam, televizyon reklam, yalan dünya, kuzey güney,

beyaz show, karadayı, muhteşem yüzyıl, huzur sokağı