Reklamnet

        Impressum

Haberler

 

    Tv Bant Reklamları

    Tv Spot Reklamlar

    Dizi Sponsorlukları

    Bant Reklam Tasarımı

    Spot Reklam Çekimi

    Reklam Danışmanlığı

    Hazır Reklam Paketleri

    Teknik Bilgiler

    İletişim Bilgileri

 
 

 Hizmetlerimiz

 

Sizim İçin Neler Yapabiliriz?

Televizyon Reklamları : Anlaşmalı olduğumuz televizyon kanallarında bant ve spot reklam uygulamalarının yanı sıra, çeşitli reklam seçeneklerini de sizlere sunuyoruz.

Reklam ve Klip Çekimi: Deneyimli prodüksiyon ekibimiz ile reklam ve tanıtım filmlerinizin yanı sıra, müzik klipleri çekimleri yaparak sizlere profesyonel tanıtım olanakları sunuyoruz.

Seslendirme Hizmetleri:Türkça yada Almanca olmak üzere, tv reklamı, radyo reklamı yada santral seslendirmeleri gibi çalışmaları sizlere profesyonel seslendirme ekibimizle sunmaktayız.

Promosyon Standları: Sunduğunuz hizmetlerinizi tanıtmak için ihtiyacınız olan Stand elemanlarının temininin yanı sıra, sizler için stand kurabileceğiniz yer ve lokasyon konusunda da hizmet sunmaktayız. Deneyimli stand elemanlarımızla tanıtımlarınızı en doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Sinema Reklamları: Hamburg'da bulunan sinema salonlarında reklamınızı yayınlayabilmeniz için gereken tüm hizmetleri tek elden size sunuyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri : Aktif ve dinamik yapıda web siteleri oluşturarak, müşterileriniz ile sizin aranızda sağlam bir köprü kuruyoruz.

Grafik Tasarım :Her türlü grafik ihtiyacınıza yetenekli grafikerlerimiz ile cevap veriyoruz. Kartvizit tasarımından kurumsal tasarımlarınıza kadar her türlü tasarım ihtiyacınızı bizimle karşılayabilirsiniz.

Dergi Tasarımı: Derneğiniz yada misyonunuzu anlatabilmeniz için, veya düşündüğünüz başka bir amaç için, aylık yada belirli periyodik süreçlerde derginizin tasarım ve baskısını biz hazırlıyoruz.

Internet Reklamları : Markanızı temsilciliğini yaptığımız siteler vasıtası ile hedef kitlenize en uygun maliyetler ile tanıtıyoruz.

Marka Yaratma: Yeni kurulacak işletmenizin isim seçiminden, logo tasarımına, ihtiyacı olan tüm tasarım ve baskı işlerinden, dış cephe reklamlarına kadar bir markayı sıfırdan yaratarak ihtiyacınız olan tüm işleri tek elden sunuyoruz.

 

Kurtlar Vadisi Reklam • Yaprak Dökümü • Aşkı memnu • Papatyam • Yemekteyiz • Muhteşem Yüzyıl • Ezel • Öyle bir geçer zaman ki

Etiketler: Tv Reklam, Euro D reklam, Euro star reklam, Atv Avrupa reklam, Show Türk reklam, reklam fiyat listesi,

tv reklam fiyat listesi, tv reklam ücreti, samanyolu reklam, show tv reklam, bant reklam hazırlama, Star reklam, show reklam,

spot reklam hazırlama, tv reklam angebot, tv reklam kampanya, avrupa televizyon reklam, televizyon reklam, yalan dünya, kuzey güney,

beyaz show, karadayı, muhteşem yüzyıl, huzur sokağı